משרד רו"ח ש. צדוק

לקוח: משרד רו"ח ש. צדוק

אדריכלות: חגי נגר אדריכלים

סטיילינג: חווה צדוק

מיקום: מגדל הכשרת הישוב, ב"ב

היקף הפרויקט: כ-180 מ"ר

"גשם פרויקטים מקצועיים, אמינים ומדויקים – מהביצוע והעמידה בזמנים ובתקציב ועד לליווי שאחרי. השירות שלהם מעולה והכל שקוף ומסודר. הרגשתי בידיים טובות, בלי לדאוג לרגע"

יובל צדוק, בעלים
ש. צדוק רואי חשבון

הצורך

כשגשם פרויקטים נבחרו לתכנן את משרדה של פירמת רואי החשבון ש. צדוק, במגדל הכשרת הישוב היוקרתי בבני ברק, הם קראו לדגל את משרד האדריכלות חגי נגר, איתו שיתפו פעולה בעבר בהצלחה יתרה.

האתגר

תהליך ביצוע הפרויקט הציב בפני צוות גשם פרויקטים שלושה אתגרים מרכזיים:

  1. כראוי למשרד רואי חשבון מוביל, התאפיין התכנון האדריכלי באלגנטיות מהודרת ובהקפדה על פרטים. הוצאתה של התכנית לפועל, תוך עמידה בסטנדרטים העיצוביים הגבוהים שהציבה, דרשה מצוות גשם פרויקטים לרתום את ניסיונו העשיר בהקמת פרויקטי יוקרה עסקיים.
  2. אתגר נוסף נבע ממורכבותה של התכנית, אשר נדרשה למקסם את השטח הנתון, על מנת לספק מענה אופטימלי לגודלו של צוות הפירמה ולמגוון הצרכים המקצועיים, להם הם נדרשים באופן יומיומי.
  3. מאחר שתהליך הקמת המשרדים התבצע בבניין קיים, נדרש צוות גשם פרויקטים לעבוד במהירות וביעילות, ללא הפרעה לחברות האחרות בבניין.

התמונה הגדולה. הפרטים הקטנים.

גשם פרויקטים ערוכה לביצוע פרויקטים מורכבים, בסביבות עירוניות צפופות, וצוות החברה החל בעבודה מיידית. למרות האתגר האדריכלי והדרישה לדיוק מירבי בשלב הביצוע, תוך הקפדה על מינימום רעש ופסולת, הצליח צוות החברה לסיים את הפרויקט לשביעות רצונם המלאה של הלקוח ושל משרד האדריכלות, תוך עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים.

דילוג לתוכן